Nasze usługi

Czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej

czyszczenie dywanówKilka lat pracy przy czyszczeniu tapicerek meblowych i samochodowych pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług. Do tego rodzaju pracy wykorzystujemy środki czyszczące, które oprócz swej skuteczności pozostawiają również miły zapach we wnętrzu domu czy samochodu.

Zakładając, że używamy samochodu tylko do pracy i z powrotem, to w przeciągu 10 lat usiądziemy na fotelu ponad 7 tysięcy razy! Nawet zamknięty samochód nie jest dobrze odizolowany od ulicznego kurzu. Wystarczy uświadomić sobie, ile razy musimy czyścić deskę rozdzielczą i szyby od środka. Dokładnie ten sam kurz zanieczyszcza obicia naszych foteli.

SPOSÓB PRANIA

Czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej wykonujemy sprzętem renomowanej firmy Karcher. Odbywa się to poprzez rozpylanie pod ciśnieniem środka czyszczącego, który odessany wraz z brudem przy użyciu dyszy ssącej daje efekt dogłębnego czyszczenia. Przy powierzchniach bardzo zabrudzonych stosujemy metodę prespray polegającą na dodatkowej aplikacji środka odplamiającego.

czyszczenie dywanówPodczas naszej pracy korzystamy z profesjonalnego sprzętu marki KARCHER. Jednym z najczęściej wykorzystywanych modeli jest KARCHER PUZZI 200. Należy on do grupy agregatów ekstrakcyjnych stosowanych w czyszczeniu powierzchni płaskich (dywany, wykładziny) oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Urządzenie to doskonale radzi sobie z zabrudzeniami jak i z dużym obciążeniem pracy przy stosunkowo dużej wydajności.